RSS barotne

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Siguldas Kauss 1.diena (17/08/2019)
Sestdiena 17 Augusts 2019
Turaida, Veiži, Saiguldas Takas, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Teku Taku rogainings (11/08/2019)
Svētdiena 11 Augusts 2019
Meņģele, SK Teku Taku, Latvia
Rogaining|Rezultāti
Āgenskalna orientēšanās svētki (04/08/2019)
Svētdiena 4 Augusts 2019
Rīga, LOF, Latvia
Rogaining|Rezultāti
World Rogaining Championships 2019 (27/07/2019)
Sestdiena 27 Jūlijs 2019
La Molina, Girona, FCOC, Spain
Rogaining|Rezultāti
ZS 28.vasaras sporta spēles (20/07/2019)
Sestdiena 20 Jūlijs 2019
Madliena, LR ZS, Latvia
O-Sprint
Grobiņas Rogainings (14/07/2019)
Svētdiena 14 Jūlijs 2019
Kapsēde, Grobiņas nov., Grobiņas novada pašvaldība, Latvia
Rogaining|Rezultāti
WMOC Long Final (12/07/2019)
Piektdiena 12 Jūlijs 2019
Garezeri, Lilaste, LOF, Latvia
Foot-O|Rezultāti
WMOC Long Model (11/07/2019)
Ceturtdiena 11 Jūlijs 2019
Carnikava, LOF, Latvia
Foot-O
WMOC 2019 Middle Final (10/07/2019)
Trešdiena 10 Jūlijs 2019
Bumbukalns, Rīga, LOF, Latvia
Foot-O|Rezultāti
WMOC 2019 Forest Qualification (09/07/2019)
Otrdiena 9 Jūlijs 2019
Bumbukalns, Rīga, LOF, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Magnēts 41.k (03/07/2019)
Trešdiena 3 Jūlijs 2019
Vārnukrogs R, Magnēts BAA, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Siguldas Takas 12 (19/06/2019)
Trešdiena 19 Jūnijs 2019
Sigulda, Siguldas Takas, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Jukola 2019 (16/06/2019)
Svētdiena 16 Jūnijs 2019
Kangasala, Tampere, Kangasala SK, Finland
Relay, posms 2|Rezultāti
Saulkrastu Pavasaris (12/06/2019)
Trešdiena 12 Jūnijs 2019
Saulkrasti, Kāpa OK, Latvija
Foot-O|Rezultāti
Siguldas Kompass 10.kārta (05/06/2019)
Trešdiena 5 Jūnijs 2019
Egļupe, Siguldas Takas, Latvia
Foot-O|Rezultāti
LČ sprinta stafete (02/06/2019)
Svētdiena 2 Jūnijs 2019
Limbaži, LOF, ZVOC, Latvia
Sprint relay|Rezultāti
LČ sprintā (01/06/2019)
Sestdiena 1 Jūnijs 2019
Limbaži, LOF, ZVOC, Latvia
Sprint|Rezultāti
Saulkrastu Pavasaris 9.k (29/05/2019)
Trešdiena 29 Maijs 2019
Carnikava, Kāpa OK, Latvia
Foor-O|Rezultāti
Baltic Championships Day2 (26/05/2019)
Svētdiena 26 Maijs 2019
Rouge, Voru OK, Estonia
Foot-O|Rezultāti
Baltic Championshps 2019 (25/05/2019)
Sestdiena 25 Maijs 2019
Rouge, Voru OK, Estonia
Foot-O|Rezultāti
Ozona čempionāts stafetē (19/05/2019)
Svētdiena 19 Maijs 2019
Egļupe, Allaži, Ozons OK, Latvia
Relay, posms 1|Rezultāti
Rīgas čempionāts (18/05/2019)
Sestdiena 18 Maijs 2019
Vangaži, Meža miers, Ozons OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Mazā Balva (12/05/2019)
Svētdiena 12 Maijs 2019
Kapusils, Smiltene, Azimuts OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
LČ garā (11/05/2019)
Sestdiena 11 Maijs 2019
Kapusils, Smiltene, LOF, Azimuts OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Saulkrastu Pavasaris (08/05/2019)
Trešdiena 8 Maijs 2019
Dūņezers, Lilaste, Kāpa OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
LČ MTB-O (04/05/2019)
Sestdiena 4 Maijs 2019
Kadaga, Purva Bridējs OK, Latvia
MTB-O
Nepareizā karte :)
Siguldas Kompass (01/05/2019)
Trešdiena 1 Maijs 2019
More, Siguldas Takas, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Daugavas Kausi (27/04/2019)
Sestdiena 27 Aprīlis 2019
Ogre, Ogre OK, Latvia
Relay|Rezultāti
Siguldas Kompass 4.k (24/04/2019)
Trešdiena 24 Aprīlis 2019
Lorupes grava, Sigulda, Siguldas Takas, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Lieldienu Balva 2019 (22/04/2019)
Pirmdiena 22 Aprīlis 2019
Āgenskalns, Rīga, Mona OK, Latvia
Sprint-O|Rezultāti
Ziemeļu 2dienas 2.d (21/04/2019)
Svētdiena 21 Aprīlis 2019
Brizule, Kāpa OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Ziemeļu 2dienas 1.d (20/04/2019)
Sestdiena 20 Aprīlis 2019
Brizule, Kāpa OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Magnēts (16/04/2019)
Otrdiena 16 Aprīlis 2019
Brīvdabas Muzejs, Rīga, Biedrība SAA "Magnēts", Latvia
Foot-O|Rezultāti
Rīgas Kausi 2.d. (14/04/2019)
Svētdiena 14 Aprīlis 2019
Makstenieki, Garkalne, Biedrība SAA "Magnēts", Latvia
Foot-O|Rezultāti
Rīgas Kausi 1.d. (13/04/2019)
Sestdiena 13 Aprīlis 2019
Makstenieki, Biedrība SAA Magnēts, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Kurzemes Pavasaris 2.d (07/04/2019)
Svētdiena 7 Aprīlis 2019
Skrunda, Saldus OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Kurzemes Pavasara sprints (06/04/2019)
Sestdiena 6 Aprīlis 2019
Saldus, Saldus OK, Latvia
Sprint-O|Rezultāti
Kurzemes Pavasaris  1.d (06/04/2019)
Sestdiena 6 Aprīlis 2019
Klūgu mežs, Saldus nov., Saldus OK, Latvia
Foot-O|Rezultāti
Nakts Magnēts 1.k. (02/04/2019)
Otrdiena 2 Aprīlis 2019
Biķernieki, Rīga, SAA "Magnēts", Latvia
Night-O|Rezultāti
Pāru sacensības (31/03/2019)
Svētdiena 31 Marts 2019
333 trase, Rīga, SAA "Magnēts", Latvia
Foot-O|Rezultāti
VEF Pavasaris (30/03/2019)
Sestdiena 30 Marts 2019
Skuķīši, SAA Magnēts, Latvia
Foot-o|Rezultāti
Rīgas Rogainings 2019 (23/03/2019)
Sestdiena 23 Marts 2019
Rīga, Piedzīvojumu Sacensību Apvienība, Latvija
Rogaining|Rezultāti
NAOM Day2 (10/03/2019)
Svētdiena 10 Marts 2019
Crato, Portalegre, Grupo Desportivo dos Quatro Caminhos, Portugal
Foot-O|Rezultāti
NAOM Night Sprint (09/03/2019)
Sestdiena 9 Marts 2019
Portalegre, Grupo Desportivo dos Quatro Caminhos, Portugal
Night Sprint|Rezultāti
NAOM Day1 (09/03/2019)
Sestdiena 9 Marts 2019
Crato, Portalegre, Grupo Desportivo dos Quatro Caminhos, Portugal
Foot-O|Rezultāti
POM Day4 (05/03/2019)
Otrdiena 5 Marts 2019
Figueira Da Foz, FPO, Portugal
Foot-O|Rezultāti
POM Day3 (04/03/2019)
Pirmdiena 4 Marts 2019
Figueira Da Foz, FPO, Portugal
Foot-O|Rezultāti
POM Day2 (03/03/2019)
Svētdiena 3 Marts 2019
Figueira Da Foz, FPO, Portugal
Foot-O|Rezultāti
POM Night Sprint (02/03/2019)
Sestdiena 2 Marts 2019
Figueira Da Foz, FPO, Portugal
Night Sprint|Rezultāti
POM Day1 (02/03/2019)
Sestdiena 2 Marts 2019
Figueira Da Foz, FPO, Portugal
Foot-O|Rezultāti
Madonas Kauss (27/01/2019)
Svētdiena 27 Janvāris 2019
Madona, Arona OK, Latvia
Ski-O|Rezultāti